LINIA DO PRODUKCJI KASZY GRYCZANEJ

1. LINIA DO PRODUKCJI KASZY GRYCZANEJ

Jeśli szukasz niezawodnych urządzeń przemysłowych zaprojektowanych z myślą o produkcji kaszy gryczanej – jesteś w dobrym miejscu!

W Optoelectronic oferujemy wysokiej klasy optyczne sortowniki, które doskonale radzą sobie z segregowaniem kaszy.2. JAK DZIAŁA LINIA DO PRODUKCJI
KASZY GRYCZANEJ

Surowiec ze zbiorników trafia do obróbki. Przechodzi przez tryjer, a także obłuszczarki, gdzie łuska oddzielana jest od gryki. Ważną rolę odgrywa sortownik optyczny i maszyna X ray, dzięki którym prowadzona jest precyzyjna segregacja. W jej efekcie od pożądanej i wysokowartościowej części surowca oddzielana jest frakcja gorsza i odpadowa. Na finalnym etapie wykorzystywana jest półautomatyczna waga, umożliwiająca porcjowanie gotowego produktu. Oferowana przez nas kompletna linia obejmuje także m.in. konstrukcje wsporcze, barierki i podesty.

Linia do produkcji kaszy gryczanej to sprawnie funkcjonujący zestaw, zintegrowany z innymi urządzeniami dostarczanymi przez Optoelectronic (sortowniki, maszyny X ray). Takie połączenie pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości wszystkich maszyn, zapewnia także płynność działania i szybkość pracy.

Profesjonalne maszyny dostarczane przez Optoelectronic to dobry wybór. Decydując się na linię do produkcji kaszy gryczanej zyskujemy pewność przygotowania wysokiej jakości towaru dla odbiorców – sieci handlowych, hurtowni spożywczych czy klientów indywidualnych.

3. Oddzielanie odpadu od surowca

W całym procesie produkcyjnym ważne jest utrzymanie wysokiej jakości materiału i oddzielenia od niego odpadów. Nieoceniony w tej roli jest sprzęt zaawansowany technologicznie – sortownik optyczny i maszyna rentgenowska. Te urządzenia pozwalają precyzyjne wykryć i odseparować zanieczyszczenia (np. szkło, kamień, metale, aluminium albo tworzywa sztuczne), niewymiarowe i uszkodzone elementy, nadgnicia, przesuszenia czy żerujące w środku zbóż szkodniki. Z wykorzystania tego sprzętu płynie szereg korzyści, m.in. wysoka wydajność, szybkie tempo pracy, a także utrzymanie przyjętego standardu.

Główną linię produkcyjną do kaszy gryczanej można uzupełnić o maszynę pakującą i robota do paletyzacji. Korzystanie z tych urządzeń, dostarczanych przez Optoelectronic, to jeszcze większa automatyzacja procesu produkcyjnego i podniesienie efektywności wszystkich wykonywanych czynności.

4. Dostawa, montaż
i usługi posprzedażowe

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo. Oferujemy dostawę, montaż oraz uruchomienie linii produkcyjnej, a także przeszkolenie personelu, który będzie ją obsługiwał. Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją. Ponieważ stawiamy na długotrwałe i owocne relacje, współpraca z klientem nie kończy się na sprzedaży. W ramach usług posprzedażowych, podczas eksploatacji linii służymy doradztwem i pomocą techniczną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu linii do produkcji kaszy gryczanej? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.