NASZA HISTORIA

O NAS

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wspólnie z naszym partnerem z Chin projektuje urządzenia przemysłowe i tworzy rozwiązania technologiczne dla wielu branż.
Nasze urządzenia sprostają każdemu wyzwaniu!

KIM JESTEŚMY

Firma powstała na korzeniach przedsiębiortwa Katolik Group, które zajmuje się produkcją, czyszczeniem, oraz dystrybucją wszelakich nasion i ziaren.

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie w tym zakresie
Grupa Katolik podjęła decyzję o stworzeniu takiego oddziału jak Optoeletronic

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Na chwilę obecną głównymi produktami naszej firmy są
sortowniki kolorów
SORTOWNIK KOLORÓW

Sortowniki kolorów są wyposażone w kamery podczerwieni służące do bardzo dokładnego czyszczenia orzecha, płatków zbożowych, herbaty, suszonych warzyw, plastiku itp.

MARCIN KALIŚ

Posiadamy różnego rodzaju maszyny do pakowania, ważenia, czyszczenia nasion oraz bardzo nowoczesne maszyny rentgenowskie
typu x-ray

MARCIN KALIŚ
MASZYNA X-RAY

KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

Wychodząc naprzeciw naszym klientom podpisaliśmy wieloletnią umowę z kolejną sprawdzoną przez nas firmą w Chinach, zajmującą się produkcją wózków widłowych oraz podnośników, które w obecnych czasach są wykorzystywane i niezbędne w procesach produkcyjnych.

Nasza firma postawiła nacisk na kompletną usługę w zakresie projektowania oraz sprzedaży wózków, zapewniając naszym klientom najwyższe standardy i normy europejskie oraz wyspecjalizowany serwis na całą Polskę.


NASZA MISJA NA DZIŚ TU I TERAZ

Zgodnie z praktycznymi potrzebami naszych klientów, nasza firma będzie świadczyć usługi w zakresie pełnego zakresu projektowania, produkcji, montażu i debuggowania oraz szkolenia w zakresie technik.

Aby sprostać różnorakim wymaganiom klientów oraz dostosować się do różnorodności materiałów zapewniamy skuteczne rozwiązania.

Nie ważne gdzie jesteś,
my i tak jesteśmy gotowi!