Optoelectronic na targach - krótka historia

Nowoczesne urządzenia pomagają w codziennej pracy. Tu każdy może znaleźć coś dla siebie

Szeroki asortyment i profesjonalna obsługa. To znaki rozpoznawcze Optoelectronic – firmy, która dostarcza najwyższej klasy maszyny m.in. dla branży spożywczej i przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem plastiku. W jej ofercie nie brakuje też nowoczesnych urządzeń grzewczych. Wszystko z myślą o satysfakcji klientów.

Gama produktów, które w swojej ofercie ma Optoelectronic, jest naprawdę bardzo szeroka. To m.in. sortowniki optyczne, maszyny do pakowania, detektory X-RAY czy pompy ciepła.

Inteligentne sortowanie

Sortownik optyczny kolorów ziaren swoją pracę opiera na sensorach światła CCD oraz specjalnych soczewkach przemysłowych. Pozwala na szybkie wyselekcjonowanie wysokiej jakości surowca i skutecznie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia. Sortując, bierze pod uwagę różne cechy, np. wielkość i wagę.

Inny mocny punkt oferty to sortownik optyczny kolorowego plastiku. Tą propozycją na poważnie powinny zainteresować się firmy recyklingowe i zajmujące się przerobem tworzyw sztucznych. Jest to sprzęt wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie, a przy tym prosty w obsłudze. Dla osiągniecia najlepszych efektów, został wyposażony m.in. w sensory CCD 5000+ z rozdzielczością do 0,1 mm, soczewki przemysłowe i technologię high speed DSP.

Ważymy i pakujemy

Przedsiębiorstwa z branży spożywczej, przetwarzające czy sprzedające materiały sybkie, doskonale wiedzą, jak ważne jest precyzyjne odmierzenie pożądanej ilości surowca. Optoelectronic ma na to dobry i sprawdzony sposób.

Chodzi o półautomatyczną wagę PUD25-GP, która posiada aż 3 czujniki odczytujące masę. Używanie tego praktycznego urządzenia przynosi same korzyści. Dzięki niemu przyspieszamy i usprawniamy proces ważenia, wypełniania, otwierania, a także szycia worków, bowiem maszyna posiada również przenośnik do szycia z opcją regulacji jego wysokości.

Kontrola X-RAY

Detektory X-RAY to profesjonalne rentgeny, które mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, m.in. w przetwórstwie spożywczym. Choć są zaawansowane technologicznie, cechuje je łatwość obsługi, a ich pracą można sterować z laptopów czy urządzeń mobilnych.

Maszyny rentgenowskie można wykorzystywać w trakcie produkcji, a także podczas kontroli, żeby np. sprawdzić zawartość gotowych opakowań.

Pompy ciepła – czyste i oszczędne grzanie

Pompa ciepła z inwerterem DC-32 oraz model R290. To dwa nowoczesne, wydajne i energooszczędne urządzenia, które w ekonomiczny i ekologiczny sposób ogrzeją budynek i pogrzeją wodę użytkową. Pompy do pracy potrzebują niewielkiej ilości prądu elektrycznego, a ciepło pozyskują z powietrza atmosferycznego. Produkty z oferty Optoelectronic posiadają także funkcję chłodzenia, co jest niezwykle przydatne w letnie, upalne dni. Pompy to czyste urządzenia, bazujące na Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). Nie wymagają specjalnej obsługi i zapewniają komfort użytkowania.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów oferowanych przez Optoelectronic, przedstawiciele licznych branż i firm znajdą coś, co sprawdzi się w ich codziennej działalności. Te profesjonalne urządzenia pozwolą usprawnić procesy prowadzone w przedsiębiorstwie i pozytywnie przełożą się na osiągane wyniki. Obierając kurs na zysk i nowoczesność, warto z nich skorzystać.

Similar Posts